10.02.2012r.
A Different Kind Of Truth


Van Halen is Back! Po prawie 5 latach od informacji o powrocie do zespołu Davida Lee Roth ukazuje się nowa płyta. Premiera w USA odbyła się 7 lutego 2012r., Polska premiera planowana jest na 14 lutego 2012r. W iTunes można posłuchać urywków każdego z utworów. Dostępne są dwa wydania, standardowa płyta CD z 13 utworami oraz wersja Deluxe Edition, zawierająca dodatkowo płytę DVD z 3 zarejestrowanymi, akustycznymi występami "The Downtown Sessions". Jak już wspomniałem, ponowie usłyszymy Davida Lee Roth, którego ostatni występ z Van Halen został zarejestrowany na płycie "1984". Zabraknie basisty Michaela Anthony, zastąpi go Wolfgang Van Halen. Czy wyjdzie to im na dobre? Posłuchamy, zobaczymy ;)
30.11.2009
Domowe Studio...


Nic wielkiego nie dzieje się w kapeli, stąd może czas na chwilę własnej twórczości? Powyżej pozwoliliśmy umieścić baner nowego na rynku, a zaprzyjaźnionego sklepu z tym, co niezbędne do domowego studio. Home Recording znany jest na całym Świecie, to paleta technologii które pozwalają na tworzenie muzyki takiej jaką widzi Twoje artystyczne JA. Nie musisz mieć własnego profesjonalnego studio, by dobrze nagrywać i ulepszać swoje kompozycje, czasem wystarczy ... Home Recording .... Co w wydaniu Zone Rec - to sprzęt, oprogramowanie i fachowa porada, ta ostatnia zupełnie za darmo. Home Recording w Polsce to na chwilę obecną głównie Zone Rec. Zapraszamy... Sprawdź, zapytaj - to nic nie kosztuje.
10.03.2009
Zmiany...


Bartek "Wrony" aka "sht" - fanem Van Halen jest od lat, z wielkim zaangażowaniem śledzi poczynania "rodziny" Van Halen. Jego osoba z pewnością wniesie odrobinę świeżości do niniejszej witryny.
11.11.2007
Ziarno nadzieji ?


Ostatnio sht podesłał mi link do artykułu Steve'a Lukather'a odnośnie jego spostrzeżeń po wysłuchaniu próby koncertu Van Halen w nowym

składzie. Jestem pewien że tytuł "I have seen the future" Was zachęci do przeczytania(niestety jest on w języku angielskim).


13.03.2007
Rock and Roll Hall of Fame


Jak można wyczytać na stronie Rock and Roll Hall of Fame grupa Van Halen została zaproszona do grona tych Największych. Jest to jedno z największych miejsc które w pełni oddaje się prezentowaniu temu, co ma do zaoferowania Rock and Roll, wszystkich chętnych zapraszam do przejrzenia tej strony, a tych zamożniejszych na wycieczkę i obejrzenie na własne oczy :)

02.02.2007
Van Halen is Back !!!


Postaram się nie być sceptycznym, ale ...

Oficjalna strona Van Halen głosi, że grupa powróciła na dobre, ale w nowym składzie! Do grupy po wielu latach rozłąki zawitał ponownie David Lee Roth, a zamiast Mike'a (niestety) doszedł syn Eddiego - Wolfgang Van Halen. Jak narazie nikt nic więcej nie mówi, poza koncertami, oraz tym że jak zwykle jedyne koncerty odbędą się w USA. Pożyjemy zobaczymy, może nowa płyta ?
04.12.2006
YouTube


Słuchając albumu Balance, postanowiłem umieścić kilka odnośników do YouTube które podesłał mi kolega (dzięki Bartek). To właśnie dzięki tego typu stronom możemy posłuchać, pooglądać i dostać się do kawałków, czy też wywiadów w polsce niedostępnych. Jakość to nie HighDefinition ;) ale myślę że warto, miłego oglądania.

Zapraszam...
31.05.2006
David Lee Roth twierdzi...


W tygodniku Bilboard David Lee Roth, który stracił ostatnio pracę jako prezenter radiowy, stwierdza - że powrót Van Halen w starym składzie (z Lee Rothem) jest możliwy, a wręcz nieunikniony.
Zobaczymy...02.04.2005
Van-Halen Multimedia Player


Pod adresem http://www2. fanscape.com/vanhalen/player/ odnajdziecie oficjalny odtwarzacz multimedialny w formie strony web, dzięki któremu mozna posłuchać wybranych kawałków z Best of Both Worlds.15.07.2004
Best Of Both Worlds 2CD!!!


Oto ukazał  się nowy krążek Van Halen, a nawet dwa ;).
Jest to kontynuacja poprzedniej płyty "Best Of", czyli składanki najlepszych kawałków Van Halen. Dodatkowo na krąkach znalazły się takie utwory jak:
It's About Time
Up for Breakfast!
Learning to see

Recenzja pojawi się w trochę późniejszym czasie, natomiast więcej informacji o samej płycie, znajdziecie Tu.24.06.2004
Urodziny!!!


Ten miesiąc jest dość obfity w okrągłe rocznice urodzin :)
Nasz ulubiony basista Mike, 20 czerwca skonczył  50 lat, hehe gratulujemy... A przy okazji jeden z założycieli tej strony też miał  okrągłą rocznicę 25 lecia urodzin ;).08.06.2004
Kolejne nowe kawałki!!!


W sieci pojawiły się dwa kolejne kawałki (niestety, niezbyt dobrej jakości), które mają znaleźć się na nowej płycie. Piosenki te można pobrać ze strony www.vhreunion.com, bądź bezpośrednio stąd: "Up for breakfast", , "Learning to see". Zapraszamy do przesłuchania! Wyraźcie swoje zdania na forum! Na stronie www.vhreunion.com można również obejrzeć najnowsze fotki kapeli (i co Eddie nosi na głowie :>)! Ponadto pojawiła się prawdopodobnie ostateczna wersja okładki, jaką ma nosić najnowszy album Best of Both Worlds (kliknij by zobaczyć)... Pozostaje tylko czekać na koncerty, które odbywać się mają na specjalnej scenie skonstruowanej w formie logo Van Halen! (Co więksi szczęśliwcy zajmą miejsca wewnątrz pierścienia logo, a co za tym idzie dostaną skrętu karku i oczopląsu od śledzenia wyczynów kapeli biegającej wokoło :D)... Scena wyglądać ma następująco:


01.06.2004
It`s About Time! Nowy layout strony !!!


Oto obiecywany już od dawna nowy layout strony! Mam nadzieję, że Wam się spodoba (pewnie nie wszystkim :> )!!! Zdecydowaliśmy się na elementy Flasha, nieco czytelniejsze menu oraz kilka innych smaczków... Na samej stronie kilka nowości: m.in. dodano elementy zatytułowane "czy wiesz, że...", które można znaleźć przeglądając płyty dyskografii kapeli. Elementy te to nic innego jak kilka ciekawostek odnośnie konkretnych płyt/utworów na nich się znajdujących... Warto więc ponownie zerknąć na wydane przez kapelę albumy, odświeżyć sobie pamięć a dodatkowo dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy! Ze względów na prawa autorskie nie możemy umieszczać niektórych elementów multimedialnych, tak że sptkacie nieaktualne linki ... :(
Co poza tym??? Nowa piosenka Van Halen!!! Utwór nosi tytuł  "It`s about time" i jest bardzo aktualny do sytuacji w zespole i jego powrotu na scenę :). Można go posłuchać pobierając ze strony www.vhreunion.com. W przygotowaniu jest dwupłytowe wydanie składanki "the best of", na której znajdziemy trzy nowe numery ("It`s about time" jest jednym z nich). Składanka ma pojawić się w Stanach 20 lipca i ma nosić tytuł  "Best of Both Worlds". Spis utworów które ma zawierać, oraz słowa "It`s about time" znajdziecie również u nas:Best of Both Worlds.


04.04.2004
Van Halen Reunion !!!


Jak zapewne większość z Was już wie, 11 czerwca 2004 Van-Halen rozpoczyna tras koncertową. Kolejnym wokalistą kapeli został ... SAMMY HAGAR!!! Wywołało to uśmiechy na twarzach jednych, pomruki zazdrości u innych... My osobiście jesteśmy zadowoleni z takiego obrotu sprawy, mimo to jednak ciągle zastanawia nas fakt, w jaki sposób chłopakom ponownie udało się dogadać... Wszystko owiane jest jeszcze mgiełką tajemnicy, ale co tam... Yeah!!! Nareszcie!!! Mamy nadzieję że grupa ponownie stworzy nową płytę. Wkrótce nowe informacje !!!